C -clown mini info

22. dubna 2013 v 16:22 | Reita-chan |  K- pop a J-rock skupiny
Tak konečne som zohnala mešie info o ktore sa svami chcem podeliť .Mne osobne sa tam pači iba T.K. a RAY ,ROME . oni su asi naj krajší . A song odnich asi ten nový čo maju terz shaking heart, Far away...Young love. tak čo hovorite na tichto krasavcov ?




Tu mate info


Birth Name : Yu Barom
Stage Name : Rome
Birthday : September 06, 1990
Height : 174 cm
Weight : 60kg
Blood Type : A
Position : Leader, Rapper


Birth Name : Kim Tae Min
Stage Name : Siwoo
Birthday : May 05, 1993
Height : 177 cm
Weight : 62kg
Blood Type : O
Position : Vocal



Birth Name : Kim Hyun Il
Stage Name : Ray
Birthday : April 19, 1994
Height : 176 cm
Weight : 62kg
Blood Type : O
Position : Vocal




Birth Name : Kang Jun
Stage Name : Kang Jun
Birthday : April 21, 1994
Height : 173 cm
Weight : 62kg
Blood Type : A
Position : Main Vocal



Birth Name : Lee MinWoo
Stage Name : T. K.
Birthday : December 20, 1995
Height : 178 cm
Weight : 55kg
Blood Type : A
Position : Rapper


Birth Name : Lee Jae Jun
Stage Name : Maru
Birthday : September 25, 1997
Height : 175 cm
Weight : 56kg
Blood Type : A
Position : Rapper, Maknae










 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ČiČ ix) ČiČ ix) | Web | 22. dubna 2013 v 16:27 | Reagovat

Hee.Hee :DD Ja som akurát dopísala komentár a tu už vidím info :DD nom nevadí :DDD ... XD ...
C-CLOWN ! <3 :3 Oni sú všetci tak nehorázne rozkošný :DD ... u mňa je ťažké si z nich vybrať biasa keďže oni majú všetci niečo do seby XD hlavne keď kukám na všetké tie videá, show, MV, makingfilm XD :D proste :D :D ... Ale prvý dojem bol prvý dojem XD Takže Rome a KangJun :3 Muhehe :D ... But XD ... Ohhh kurňa v posledných dňoch mám neskutočnú chuť na nejaké hard yaoi s nimi XD but nejako s nimi nieje moc fanfiction -_-

2 Reita Reita | Web | 22. dubna 2013 v 16:55 | Reagovat

[1]: Hovno aj tak tomu nerozumiem -_-" tomu čo som písala :3 idem si stopovať to video tak ako si mi to tam písala :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

3 Yunho-chan Yunho-chan | Web | 22. dubna 2013 v 17:01 | Reagovat

oo s peknučký a hlavne mladúčký a pekne spievajú sú dobrí fakt :)

4 Chie Nana Mezurashī Chie Nana Mezurashī | E-mail | Web | 22. dubna 2013 v 20:12 | Reagovat

ten předposlední je tak... sexy ! O_O připomíná mi jednoho herce co hraje sebastiana v carrie diaries -_- jináč sou dobří :3

5 beepinka beepinka | Web | 23. dubna 2013 v 13:18 | Reagovat

Jsou pěkní:3!

6 Zrozená v (k) temnotě Zrozená v (k) temnotě | Web | 23. dubna 2013 v 15:17 | Reagovat

Pěkní, moc pěkní :D Ale na... etooo... koho, že? ... JR! Jo JR a Ren! Na ty nikdo nemá *3* Ale musím uznat, že jsou... k sežrání *3*

7 Kira*Yume Kira*Yume | E-mail | Web | 24. dubna 2013 v 14:41 | Reagovat

ti jsou pěkný :33 :D

8 calime calime | Web | 27. dubna 2013 v 10:50 | Reagovat

Mě se zdají všichni stejní :-D ...ne kecám stejně kawai :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama